Eğitim Sistemi ve İşleyiş

Okulumuz

Eğitim Sistemi
ve İşleyiş

Gün & Saat

Okulumuzda 5 tam gün, 5 yarım gün, 3 tam gün ve 3 yarım gün uygulamaları mevcuttur.

Tam gün eğitim saatimiz 08.00-17.00 saatleri arasındadır.

Yarım gün uygulamamız 2 türlü olup;
Sabah: 08.00-13.00 • Öğleden Sonra: 12.00-17.00'dir.

Eğitim saatlerimiz dışında kalan sürede bir nöbet sınıfımız bulunmakta, kalan öğrencilerimiz nöbet sınıfında serbest zaman ve aktivitelerine devam etmekte.

Yaş & Kontenjan

Okulumuzda 2, 3, 4, 5, 6 yaş şeklinde olan sınıflarımız maksimum kontenjanı 15 kişidir.

E-Kreş

Okulumuz e-kreş mobil sistemini kullanmaktadır. Bu sistemi, velilerimiz akıllı telefonlarından veya bilgisayarlarından kullanıcı adlarıyla girerek; yemek listesine, duyurulara, öğretmenlerinin yapacağı günlük bilgilendirmelere rahatlıkla ulaşabilecektir.

Beslenme

Yemeklerimiz okulumuz bünyesinde hazırlanmakta olup herhangi katkı maddesi içeren bir ürün asla kullanılmamaktadır. Beslenme listelerimiz hazırlanırken çocuklarımızın günlük olarak alması gereken protein, karbonhidrat, yağ ve vitaminler dikkate alınmıştır.

Güvenlik

Yeşillikler içindeki okulumuzun bahçe girişi otomatik kapı ile kapalı olup kontrolsüz giriş ve çıkış yapılamamaktadır. Çocuklarımız veli dışında bir kişiye velinin özel izni olmaksızın asla teslim edilmezler.

Tatil

Okulumuz cumartesi ve pazar tatil. 07:30-18:00 arası açık, 08:00-17:00 eğitim saati, geri kalan saat dilimi nöbet sınıfı olarak aktivitelerine devam ederler.